| Traianosik a întrebat:

De ce nu-mi merge sa dau raspunsuri la intrebari si cum stergi intrebarile?

Răspuns Câştigător
| OanaSall a răspuns:

Pai știu ca nu poți șterge întrebările, dar de pus răspunsuri întreabă-i pe administratorii siteului. și eu am avut problema asta cu răspunsurile. vezi aici http://www.tpu.ro/contact, scrie-ți aici problema și ei o sa te ajute. succes. îmi dai și fundita;;)

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

I.Cred ca nu ai confirmat inregistrarea pe TPU si de aceea nu poti da raspunsurile. In ziua cand te-ai inregistrat pe TPU ai primit un mesaj, in contul de e-mail indicat, prin care se solicita confirmarea inregistrarii. Daca nu ai facut asta cauta mesajul in contul tau de e-mail(vezi si la Spam), deschide-l si da clic in locul indicat din mesaj si cred ca nu o sa mai ai probleme.
II. Dacă ai pus tu întrebarea ai 3 posibilitaţi: 1. Dacă întrebarea
mai are opţiunea Editează o poţi şterge ori modifica de acolo. 2. O poţi raporta ca având conţinut obscen/ilegal, caracter irelevant ori neinteligibil sau spam, dacă se încadrează în vreuna din aceste categorii, altfel întrebarea va fi repostată. 3.Scrii un mesaj din CONTACT, dai link-ul întrebării şi o rogi pe Stela să o şteargă. Ultimele
două posibilităţi sunt valabile şi dacă vrei să ştergi o întrebare pusă de alt utilizator. Trebuie să ştii ca în ultimele două cazuri va trece un timp până se va şterge. Numai bine!