| joker_4329 a întrebat:

De ce nu-mi porneste ambele ventilatoare la pc...cand deschid pc-ul porneste doar cel de la procesor nu si cel de la alimentare
ventilatorul de alimentare porneste de abia dupa 5 minute...si ca sa porneasca mai repede trebuie sa-i fac eu avans(adica sa misc de el putin pana incepe sa se invarte.). am incercat sa-l desfac ca sa vad daca e blocat mecanic.si nu era.care e cauza
cine stie rog frumos sa raspunda URGENT!
dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| shocky2 a răspuns:

Pai e simplu. s-ar putea sa fie de la sursa happy! Pune-i alta alimentare si vezi daca merge! Daca nu merge iei de la un prieten un ventilator sa-i faci un test! Daca merge inseamna ca era de la ventilator daca nu merge inseamna ca ai probleme cu sursa!

Apropos de cat timp ai sursa?

3 răspunsuri:
| maricel a răspuns:

Schimba-l

| compaq15 a răspuns:

Poate de ce nu-mi pornesc ambele ventilatoare...romana asta no talking

| joker_4329 explică:

Sursa o am de 1 an...