| graffiti a întrebat:

Mi-am luat un pc sh si totul bine pana dupa 2 saptamani cand sa stricat. Ecranul nu porneste, porneste doar daca nu am mouse ul si tastatura dar nu intra in meniu imi apare o chestie la care tre sa dau f1 dar cand bag tastatura bippaie dar am mai incercat o unitate dar degeaba tot lafel face, am incercat si akt ecran si tot nu vrea sa porneasca. Placa video nu e arsa ca ventilatorul ei se invarte. De la ce credeti ca e dintr-odata mi sa intamplat am windows 7, credeti ca mi sa sters windowsul sau ce? Dau funda urgent

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Fă bine și revino cu explicații clare și coerente despre ceea ce se întâmplă acolo dacă vrei să fii ajutat! Așa nu se-nțelege NIMIC!

| doctorandus a răspuns:

Asa nu-mi pot da seama ce are, daca i-ai facut flash la placa de baza inseamna ca l-ai stricat si ai pierdut si garantia.

| graffiti explică (pentru doctorandus):

Pai cum sa ii fac flash, ca dintr-o data mi s-a facut peste noapte, si am mai incercat o unitate si tot la fel face dar aia merge