| CosminComan75 a întrebat:

De ce nu pot crea nici un folder in folderul root al tabletei?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

1. Nu ai root.
2. Chiar daca ai avea root, ai nevoie de permisiune RW in / ca sa faci un folder acolo
3. De ce vrei un folder fix acolo?

| CosminComan75 explică (pentru sltlp):

De asta ca m-am uitat la videoclipul ista si cred ca acolo trebuie sa pun folderul: http://videotutorial.ro/......ial-video/

| sltlp a răspuns (pentru CosminComan75):

Uite un sfat "ca de la un prieten". Nu mai frecventa videotutorial. Nu ca am ceva cu ei, dar sunt bata. Habar nu au adesea ce fac si ce zic acolo. De obicei, doar iau ceea ce vad pe internet in engleza, trec in romana si se cred mari "inteligenti". mai bine nu...

| CosminComan75 explică (pentru sltlp):

Ok ca tot am incercat sa fac chestia din video si nu am reusit nici nu mai incerc!

4 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Pentru ca e un folder de sistem doh. nu ai permisiunea sa modifici nimic de acolo. eu nu inteleg de ce ai vrea sa faci ceva acolo