| Andreea01234554321 a întrebat:

De ce nu pot da like pe Facebook imi spune ca sunt blocată si ca am utilizat funcția incorect cu o viteză prea mare. Ce inseamna?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ce viteza ai avut la ora?))
Ai fost blocata de la aceasta actiune, fiindca ai dat prea multe like-uri (aprecieri), intr-un timp foarte scurt.
Suspendarea poate dura de la cateva ore (24-48 ore), la cateva zile, depinde la a cata abatere esti.
In viitor, evita folosirea abuzivă a tuturor funcţiilor de pe Facebook. Acolo, cam ce-i prea mult strica...winking
Foloseste-le moderat.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Asa este, cand dai prea multe like-uri, te blocheaza.