| ComferX a întrebat:

De ce nu pot repartiza mai multa memoroe in C: din D:?
Am incercat cu programul "Easeus Partition Master" si nu reusesc sa aloc memorie din D: catre C:.
Uitati: https://www.youtube.com/watch?v=TsZVEiOkGO8&feature=yout u.be
Ce pot face?

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Pentru că „Videoclipul nu este disponibil." nu am cum să știu ce ai făcut acolo.
Și nu știu de ce fraierii de la TPU nu or fi ștergând astfel de întrebări de o mie de ani care practic nu mai au vreun rost aici, în schimb ni le aruncă în față celor ce răspundem la alte probleme - curente.