| neXu a întrebat:

De ce nu pot sa dau sunetul mai tare sau mai incet din bara de jos din colt din dreapta...dau liniuta aia in sus si jos si nu se intampla nimic straight face help crying

Răspuns Câştigător
| ExpertCompanyGroup a răspuns:

Da remove la placa de sunet din Device Manager, dupa care dai un restart. Vezi daca asa isi revine.

6 răspunsuri:
| bassmusic a răspuns:

Fa un update la driver! Bafta

| gabby269 a răspuns:

Poate e pe mute...verifica.happy

| neXu explică (pentru gabby269):

Nu, nu este pe mute sad

| ExpertCompanyGroup a răspuns:

Intra in Control Panel, Sounds, Sound, si cauta show on taskbar. Sau da click dreapta pe iconita de boxa din dreapta jos si da properties si vezi care bara se misca cu bara ta de jos. Tu ai nevoie de Volume sau Wave pentru nivelul de sunet

| neXu explică (pentru ExpertCompanyGroup):

Am umblat peste tot...nu am reusit sa ii dau de cap straight face si ..am uitat sa mentionez ce windows am... am windows 7 :-s

| ExpertCompanyGroup a răspuns (pentru neXu):

In Windows 7 intra in Control Panel, Hardware and Sound, Sound si acolo ai nivele de volum. Pe langa Speakers (sau Headset) ai si pentru aplicatii. Vezi daca merge de acolo.

| ExpertCompanyGroup a răspuns (pentru neXu):

Da remove la placa de sunet din Device Manager, dupa care dai un restart. Vezi daca asa isi revine.