| David_Vaduva_1998 a întrebat:

Buna un profesor m-a rugat i fac o fise si faza e ca nu stiu cum sa pun bara dreapta dupa sa fac gen tabel nume in dreapta mare colt etc help cu un video ceva Nam stiut in ce categorie sa o bag sdica scris sus apoi bara dreapta pana in jos dupa nume bara jos etc

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Pai, cel mai simplu cred ca este cu inserare Tabel si iti pui cate randuri si coloane doresti, apoi poti deselecta anumite liniute care sa se vada sau nu. Daca stii ce vrei, fa un model la mana si te pot ajuta cu placere. Scaneaza modelul facut la mana si trimite-l la adresa: fericire_carolyne@yahoo.com. Numai bine!