| MusiC1999 a întrebat:

De ce nu pot sa imi actualizez androidu la telefon prin kies? deci intru in kies dau acolo imi gaseste telefonul si cand se downloadeaza acolo sau ce face in telefonul meu nu apare nimic ca sar instala? ce sa fac. am android 4.0.4 si vreau sa imi fac 4.1.2 funda :X

2 răspunsuri:
| Mayuri a răspuns:

Androidul propriu din telefon se actualizeaza prin softul de actualizare propriu pe care il gasesti in telefonul propriu, nu prin kies.

| MusiC1999 explică:

Da dar dau la despre telefon dar nu am actualizare software ce fac? sad