| Malvie a întrebat:

De ce nu pot sa instalez nici un program? De fiecare data cand incerc sa il instalez imi spune : "Windows Vista has stopping working.". Ajutor.

2 răspunsuri:
| crmr a răspuns:

Poate ai c ul prea plin sau incearca sa reinstalezi windowsul

| xDianne a răspuns:

Iti lipsesc niste chestii din windows.care ori au fost sterse ori nu au fost instalate si nu pot rula corespunzator programele. sfatul meu este sa renunti la vista pentru ca cere foarte mult ram.de ex, daca la un joc ai nevoie de 1 gb ram, pentru vista necesita 2 gb ram. intr-un cuvant.e pf. pune-ti Windwso 7 Home Premium, e mult mai bun, si mai putine erori.