| TheBestTPU a întrebat:

De ce nu pot sa introduc un video in programul Sony vegas 13? imi zice asa: "An eror occurred while opening one or more files". ce sa faaaac? crying

Răspuns Câştigător
| BogdanSVPetc a răspuns:

Acel tip de fisier video nu e acceptat de Sony vegas, si atunci trebuie convertit intr-un fisier mai acceptabil.Foloseste any video converter sau freemake converter.Eu astea le recomand, chiar si ytd-ul e bun dar nu ai prea multe optiuni.
Sper ca te-am ajutat si ai inteles, ca daca nu nu prea ai ce cauta pe Sony vegas pro 13 din moment ce nu stii sa te joci cu tipul fisierelor video.
Sper ca te-am ajutat, fundă?