| Teo0stuff a întrebat:

De ce nu pot sa ma logez am fost prost si i-am dat la unu de la scoala parola si de acolo a ajus ca tot taranu sa imi stie parola de pe yahoo este,, ananas" imi place sa o spun ananas ananas ananas, ananas,..., (am probleme serioase!) ananas, ananas, ananas, ananas, ananas! (sunt un pericol public de acea marina sta calare pe urmele mele)A apropo la revedere,, N-o sa ma prindeti viu"

Răspuns Câştigător
| GenetiX a răspuns:

Sper sa nu-ti raspunda nimeni.

2 răspunsuri:
| coralia_5862 a răspuns:

Schimbati parolawinking daca i nevoie de ajutor pentru a tio schimba id meu e coralia_pupic

| benu12 a răspuns:

Da dar email-ul care e?