| capsuna16 a întrebat:

De ce nu ma pot conecta pe facebook pe telefon? Am o optiune cu sms +facebook+yahoo nelimitate pe telefon. I-am dat unei prietene sa intre pe facebook pe telefonul meu iar cand am vrut sa ma logez eu din nou nu i-a mai mers. Mi-am schimbat si parola dar tot nu ma pot conecta. Nu e prima data cand ii dau prietenei mele sa se conecteze dar nu stiu ce s-a intamplat acum. Cine ma poate ajuta?

1 răspuns:
| Bitzuu88 a răspuns:

Vezi daca mai ai MB big grin probabil a stat prea mult si s-au terminat.
Si daca ai si nu merge incearca sa iti faci inca o data setarile automate!