| Doηηa a întrebat:

De ce nu primesc mail-uri pe noua adresa de Yahoo Messenger? De exemplu, nu primesc mail de confirmare de la TPU și multe altele.

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Deoarece contul tau de TPU a fost probabil creat pe vechea adresa, iar e-mail-urile le primesti tot pe aceea. Nu ai ce sa ii faci, decat sa iti faci un cont pe adresa cea noua, daca vrei sa primesti toate e-mail-urile acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca este prea nou, trebuie sa astepti putin ca sa se mai dezghete.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu Kate 13.
Dar poate ai scris gresit adresa.

| motan444 a răspuns:

Uite aici cum se face corect o adresa tu i gresit la tara ai last uk de aia nu primesti maill
http://www.youtube.com/watch?v=C2XMWb09Z94