| Myr3ll1994 a întrebat:

De ce nu raman logat toata ziua cand inchid calculatorul sau ies de pe TPU trebuie iar sa ma loghez am bifat si casuta aia tot nimic

Răspuns Câştigător
| mersifrumos a răspuns:

Pentru ca asa au vrut cei de la TPU, sa te tina logat doar in sesiunea curenta. S-ar fi putut crea ceva cu cookies ca sa ramai logat forever dar s-a scos asta pentru ca iti poate intra fratele pe contul tau daca ramai logat

3 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

La toţi ni se întâmplă lucrul ăsta. E de la site. happy

| Floreenofficial a răspuns:

Da, asa patesc si eu si nu stiam de ce. laughing

| alexalex07 a răspuns:

Pentru ca daca nu s-ar putea sa iti dispara contul si de aiawinking