| GaleaMarius a întrebat:

De ce nu se face pe site-ul asta undeva sa poti baga prieteni de varsta ta ex:
Cauta Prieteni
sex : Baiat/Fata
ani : 17
jud : Timis

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Dupa cum vezi aceste nu este un site de matrimoniale, TPU trateaza probleme foarte serioase, si are rolul de a ne ajuta unii pe altii.

Răspuns utilizator avertizat
| AndutzaAndu a răspuns:

După cum au spus şi ceilalţi, TPU.ro nu este un site de matrimoniale :-s, aici ne ajutăm unii pe alţii, nu-i ca Facebook-ul sau alte site-uri de socializare.

| boing_5323 a răspuns:

Nu e site de matrimoniale aici ne ajutam unu pe celalalt nu conteaza varsta...