| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu vad ca este conectata o persoana pe facebook(nu-i apare acel punct verde in dreptul numelui) desi vorbesc cu el pe chat?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este pe vizibil.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate si-a oprit chatul pentru tine? daca te uiti la chat la o persoana apare optiuni (langa semnul inchide) si a patra chestie e : opreste-ti chatul/turn off your chat happy intreaba-l daca a facut asta! happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De fapt el a inceput conversatia si asfel am continuat sa vorbim happy

Si l-am intrebat si a zis ca nu stie de ce si a zis ca nici lui nu-i apare ca-s conectata! happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hmm pai nu stiu... poate ti-ai oprit tu chatul? Fie incearca sa-l opresti/pornesti happy Bafta