| DenisIonut01 a întrebat:

De ce pe Google Chrome nu imi apare descrierea la anunturi pe publi24.ro?

1 răspuns:
| tomthecat a răspuns:

Pentru că deşi este mai rapid şi mai puţin pretenţios (consumă mai puţine resurse) decât Mozilla Firefox, browserul web Google Chrome e mai deficitar la capitolul INTERPRETAREA DATELOR (evident, mă refer la datele HTML, CSS, PHP).

Deschide site-ul publi24.ro cu ajutorul browserului Mozilla Firefox şi vei vedea că descrierea va fi perfect vizibilă.