| andrey1412 a întrebat:

De ce produsele Allview au o performanta buna (specificatii aproape asemanatoare) si un pret asa de redus comparativ cu alte branduri?

4 răspunsuri:
| Dzeko7 a răspuns:

Pentru ca Allview este o firma romaneasca care cumpara "chinezarii" si bineinteles ca le vand la un pret mai scazut decat alte companii straine de telefonie.

| androidname a răspuns:

Salut. Sunt mai ieftine deoarece sunt mai proaste. Am avut o tableta Allview si la doua luni dupa ce am cumparat-o, s-a umflat bateria si s-a ars procesorul.Asa ca am trecut la Samsung.

| giyongchyz a răspuns:

Performanțe bune? Nu cred. Cunosc pe cineva care are un Allview și se blochează din 10 în 10 secunde. Și un telefon la 50 de lei se mișcă mai bine decât un Allview.

| skate19 a răspuns:

Foarte simplu...pentru ca e firma noastra si nu e importata din alta tara! toate produsele romanesti sunt mai ieftine ca celelalte din alta tara