| DooM a întrebat:

De ce se aud asa prost toate filmele pe care le vizionez pe VLC media player?

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Si in alt player cum se aude? Online cum se aude?

| DooM explică (pentru neluL):

Pai pe Windows media player se aude foarte bine iar online la fel.

| neluL a răspuns (pentru DooM):

Instaleaza cea mai noua versiune de aici
http://get.videolan.org/vlc/2.0.8/win32/vlc-2.0.8-win32.exe

| KodrutZ a răspuns:

Vezi sa nu ai activat ecou/3D din softul placii de sunet sau de la boxe. Efectul 3D strica foarte mult calitatea sunetului comprimat cu pierdere (mp3 samd).

| Jipa95 a răspuns:

Nu cred ca este din cauza VLC-ului ci a calitatii sunetulu la film. De obicei filmele cu o calitate video slaba au si un sunet pe masura. Bafta!

| Faruece a răspuns:

Poate fi de la calculator.Insa cred ca-i de la VLC, incearca sa-l updatezi la ultima versiune care este pe net, succes!