| NaeNaemocanu a întrebat:

De ce se opresc filmele online din 2in2minute?

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Sincer nu stiu cauza exacta.
Dar ca sa mai ai probleme la vizionarea filmelor e bine sa il lasi pe pauza jumatate de ora inanite sa te uiti la el.

| RAY a răspuns (pentru LordCristobal):

Cauza este serverul de pe pe care descarci tu acel film online, ca tu descarci de fapt acel continut online, acum sunt servere pe ssd dar costa

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Imagineazati ca ai 100 de lei si trebuie sa dai cate 10 lei la 1000 de persoane, pai nu poti, e la fel si serverul nu poate da acel conținut multora in același timp, vezi de Netflix si hbo max

| VoidEternal a răspuns:

Lățimea de bandă a conexiunii de internet e prea mica, sau filmele la care te uiți sunt hostate pe cine știe ce servere dubioase din Rusia sau whatever.

| flixbuster a răspuns:

Nu reuseste sa umple cache-ul local - probleme de Internet - la tine, la server.