| 00thesniper00 a întrebat:

De ce televizorul meu se vede sus intr-un colt rosu si sos unde e scrisul se mai vede o data rosu? ps nu e de la cabluri pentru ca toate sunt bagate bine, a inceput dintr-o data sa se vada asa si acum nu stiu ce sa ii fac

2 răspunsuri:
| ZapaciLaa a răspuns:

Pai se poate face asa daca te-ai apropiat cu magnetul de televizor. Daca ai pistol de lipit apropiete cu el de tv. Caldura lui atrage culoarea si departeaza acel rosu.
Asa mi s-a intamplat si mie. Sper ca ti-am fost de folos. big grin

| OvidiuNumeDeTractorBack a răspuns:

Acelsi lucru ca si dulcica1, ti s-a magnetizat ecranul, ai nevoie de un magnet, te aproii de el, si tragi spre exterior,, si dispare culoare, plus nu mai tine boxe, sau altceva cu magnet pe lanta tv, ca se va repeta