| BenyBen a întrebat:

De ce tot imi pica netu foarte des? Am internet la Telekom Router model nou
Cand imi pica netu imi joaca DSL cam 4 minute 5min dupa imi merge iar dupa catva timp iar se ia de obicei vineri sambata si duminica se ia cel mai des! Va rog ajutati-ma
Decad am pus o priza noua tot se ia! Ajutati-ma

2 răspunsuri:
| ALEXXXL19 a răspuns:

Furnizoru de net sa schimbe cablurile sau ai progleme tu router cablu sau cel mai bine suna la ei si rezolva

| BenyBen explică:

Da nu se ia chiar tot timpul cand tin pc-ul mult atunci se ia tot mai des