| 0303radu a întrebat:

De ce tot timpul cand intru pe mess trebuie sa imi schimb parola, altfel nu pot intra. imi spune ca nu e buna parola.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ori e virusat sau cineva tot schimba parola, elimina-ti contul si fa-ti altul.

| z0z0x a răspuns:

Probabil e ceva cu adresa ta big grin Incearca sa iti reinstalezi messengerul. Daca tot nu merge, nu ai de ales, trebuie sa iti schimbi adresa. Poate fi ceva virus, ori...nu stiu thinking

| 愛日本 a răspuns:

Pai...ca sa iti schimbi parola ti'o cere pe cea veche. Mai bine iti faci un id nou.

| 0303radu explică:

Timp de 3/4 luni aceiasi minune mi se intampla, dupa orice pc-u as intra tot asta mi se intampla... Intrebarile alea secrete le pot schimba?

| madalinaelena17 a răspuns:

Pai poate ai scris-o gresit... daca ai sris-o bine, da click pe Forgot Password... funda?hee hee

| marioooo a răspuns:

Intra sa schimbi paola si nu mai intra pe mess cateva ore