| Lory_7688 a întrebat:

De ce unii isi dau parolee conturilor la unele jocuri? Ce au ei de castigat? Am gasit un site unde poti gasi parole ale unor utilizatori de la diverse jocuri.Cine si-ar dori sa intre altcineva pe contul personal de joc? Ma poate lamuri cineva? Site-ul se numeste :konturi.ro

Răspuns Câştigător
| April27 a răspuns:

Da,stiu site-ul. Unii nu vor sa mai joace si isi dau conturile, unii chiar mint, nu se stie de ce dar mint ca n-au ce face si le pun.Si ei vor sa castige mai multe voturi cu Da(ca a mers parola) ca sa vada ceilalti si sa intre dar apoi sa observe ca nu merge si...mda.
CONCLUZIA: Unii n-au ce face si scriu prostii.
Altii nu mai vor sa joace si dau conturile la altii care vor.

TE ROOOOG FUNDAAAAkiss :-X plzzz

| Lory_7688 explică (pentru April27):

Inca o intrebare, castiga ceva de pe urma acestor voturi?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat