| SuntEuUnHaiDuc a întrebat:

De ce WebCam-ul meu se misca cu 1 secunda mai tarziu de cat fac eu actiunea? Eu filmez pentru YouTube si ma deranjeaza faptul ca WebCam-ul meu are o intarziere, iar daca vorbesc, WebCam-ul e cu 1 secunda mai intarziat decat microfonul. Ce pot sa fac? La inceput nu se misca asa... E o camera EWeb8000 1080p30fps la 300 de lei.

1 răspuns:
| SLexuS a răspuns:

Pai da, 30 fps, adica 30 cadre pe secunda, normal ca nu-i prea buna, personal iti recomand o camera cu 60fps sau incearca sa iti faci setarile putin mai joase la camera, setarile le gasesti pe net.