| NoWomenNoRules a întrebat:

De ceva timp am windows 8...Merge greu, dar nu asta este problema. Eu ador jocul Minecraft si inainte (cand aveam xp) nu mergea din cauza placii video, dar intram la troubleshot si dadeam advanced si setam de acolo...Acum ce`i de facut? Imrecomandati sa instalez opengl? Multumesc, dau funda.(

1 răspuns:
| narutouzumachi a răspuns:

Te sfatuiesc sa schimbi pc-ul ca daca ai pus w8 si iti merge atat de greu e de la placa video sau nu mai ai memorie era mai bun xp pentru pc-ul tau