| suddent a întrebat:

De ceva timp nu mai pot trimite nimic prin bluetooth.Imi scrie ca trimiterea a esuat, ce pot face?

5 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Vorbim de un comp sau de un calculator?!

| maryus92 a răspuns:

Poate tot memoria este ocupata.

| Speedo a răspuns:

Daca este vorba de telefon ai 2 variante: 1. Reseteaza-l la setarile din fabrica, dupa care il inchizi si scoti bateria din el pentru 10-15 min.; 2. Daca nu merge varianta 1 mergi la service pentru resoftare.

| suddent explică:

Vorbim de un telefon, nu ii stiu codul ca sa resetez setarile initiale.

| JuStOkTa a răspuns:

Ai incercat doar sa trimiti la alt telefon incearca cu mai multe pooate sa nu poata fi facuta conexiunea intre 2 telefoane daca nu merge la nimeni atuci du-te la un service gsm si zii sati schimbe bluetooth