| RobertAsdf a întrebat:

De ceva vreme am problema asta cu laptopul, se aude sunetul din casti foarte intrerupt, orice casti as conecta, am reistalat driverul bluetooth si cel de sunet, tot asa face, are cineva vreo solutie? Dau funda

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Problema ar putea fi placa de sunet!
exista placi de sunet externe pe care le poti folosi la laptop, precum cele de aici :

https://www.emag.ro/......priceasc/c

(le-am filtrat pe unele ieftine, nu pe cele profesionale, caci nu asta are relevanta in cazul de fata!)

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mufa din laptop este defecta, trebuie schimbata, du l in service reparatii calculatoare si ei il vor face.