| CaptchaPer a întrebat:

De ceva vreme de cand intru pe facebook si comentez la o poza sau vorbesc pe chat se trimite linkul asta http://on.fb.me/JgwpcS? vD3ttBB7rhp sau imi da sa intru pe fun awards (ceva pagina pe fb) deci in concluzie nu pot comenta pentru ca ce scriu eu se schimba in acel link imediat comentezsi nu pot vorbi (chiar si daca nu sunt online chestia aia se trimite la toti prietenii).Ce as putea face sa nu mai apara?

Răspuns Câştigător
| M7D7L1N a răspuns:

Eu unu nu imi dau seama cum de se intampla asta dar daca ai incerca sa schimbi pass sau sa scoti acel link de la (imi place)poate nu o sa mai fie nici o problemabig grin