| CamileLikeus a întrebat:

De fiecare data cand comentez pe facebook la o poza sau status sau in conversatie se tot trimite un link dupa ce dau send adica mi se schimba ce am scris eu in linkul acela. Am nevoie de ajutor sa revina la normal! Funda

5 răspunsuri:
| IonutzuA99 a răspuns:

Doar pe facebook? daca nu asta inseamna ca tziai virusat calculatorul si daca da asta inseamna ca ai accesat o aplicatie care avea virus poti scapa de asta doar daca iti faci un cont nou pe facebook

| CamileLikeus explică (pentru IonutzuA99):

Esti sigur? nu pot face nimic altceva decat sa'mi fac alt facebook?

| IonutzuA99 a răspuns (pentru CamileLikeus):

Cred

| IonutzuA99 a răspuns:

Funda?

| IonutzuA99 a răspuns:

Funda?
?