| silverdancer94 a întrebat:

De craciun vreau sa imi cumpar un telefon nou si ma gandeam la nokia c6.Este o alegere buna? Nu vreau sa dau bani si dupa sa imi para rau sa-mi spuna cineva

Răspuns Câştigător
| Ecea a răspuns:

Eu iti recomand C7, este mult mai bun.
Sau daca ai bani Samsung Galaxy S II sau Nokia N8

3 răspunsuri:
| Daniels89 a răspuns:

Din serile C si X de la Nokia mi se par cele mai aiurea telefoane, mai bine cumpara seria E sau N

| пиHгвин a răspuns:

Ia mai bine un c7 e mai bun decit c6 calitatea e mai buna un prieten a avut c6 dar i s-a stricat tasta boala lor e tastiera adica la c6 happy

| silverdancer94 explică:

Ok mersi de informatii m-am m-am orientat spre Samsung galaxy ace pare bun si util credeti ca e?