| gabrielosss98 a întrebat:

o sa imi cumpar un telefon nou si ma gandeam la un Nokia Lumia.De Nokia lumia 900 si 800 nu am bani, asa ca ma gandeam la lumia 600 sau 700. Daca ati putea va rog sa imi mai sugerati si alte telefoane in jur de pretul asta.

4 răspunsuri:
| stefanutza a răspuns:

Eu tocmai mi-am cuparat doua telefoane, unul dintre ele este Nokia Asha, un telefon cu tastatura QWERTY, si un Samsung Corby Android, e un telefon cu un sistem Androi si e foarte mic si finut cu touchscreen.

| gabrielosss98 explică (pentru stefanutza):

Multumesc pentru raspuns dar Samsung corby sincer mi se pare mai mult un telefon de fete.

| stefanutza a răspuns (pentru gabrielosss98):

Da, dar Nokia asa nu este. Eu ti-am dat un sfat...

| SaTaRRaL a răspuns:

Strange bani si i-ati un telefon bun si eu vreau sa imi iau telefon dar nu am destui bani si stiu ca daca iau acum unul mai rau la anul o sa vreau sa il schimb iarasi asa ca mai bine iti iei unul bun, sfatul meu e sa strangi bani si sa ti-l iei pe cel care ti l doresti. Mult succes