| dadonexus a întrebat:

De curand am achizitionat un amd radeon hd 6990.Majoritatea amicilor imi spun ca e o risipa de bani insa avand in vedere performata si tehnologiile de care dispune aceasta placa isi merita banii.Intrebarea este credeti la fel?

Răspuns Câştigător
| spinake a răspuns:

AMD Radeon HD6990, 4GB, GDDR5, 256bit, cam multi bani data pe ea dar daca ai un salariu sa cumperi astfel de produse nu am cu ce sa fiu impotriva. M-am uitat prin ea e foarte buna pentru randari video.O sa te tina multa vreme placa asta happy poate e o investite care iti scurteaza buzunaru de ceva bani dar, 7-8 ani nu o sa ai probleme cu ea! Cheers

2 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Nu cred... Eu te cunosc bine tongue... Din punctul meu de vedere placa ta video este excelenta.Performantele sunt de neinchipuit.Pe net am vazut multe despre aceasta placa la modul 3D la gamming etc.Este super buna placa dar si foarte scumpa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce treaba am eu? Daca ai avut tu bani s-o cumperi...si chiar crezi ca o vei folosi la capacitatea ei...nu pot decat sa-ti zic: "S-o stapanesti sanatos!"