| Impact25 a întrebat:

Credeti ca merita sa iau o palca video radeon hd 6870 defecta cu dungi care necesita reflow? avand in vedere ca placa e perfromanta? cere pe ea 80 de lei

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Radeon hd 6870 la 80 lei care necesta reflow? Sa dea dumnezeu sa fie numai aia singura problema. Este un chilipir la 80 lei.

| Impact25 explică (pentru Jipa95):

Nu prea inteleg. el a spus ca afiseaza niste dungi verticale

| Mikoyan a răspuns:

Din pacate reflow-ul te mai costa inca vreo 50 de lei, eu am avut numai ghinion cu reflow-ul mi s-a stricat in mai putin de 3 luni placa video. Poate tu ai mai mult noroc, eu nu-ti recomand.