| anonim_4396 a întrebat:

De curand am achizitionat un gamepad natec genesis pv58 si cand l-am conectat la calculator ledurile palpaie dar nu merge nicio comanda. Ce fac?

2 răspunsuri:
| ALEXXXL19 a răspuns:

Salut vezi sa nu ai vreun soft pe un cd cu ele caretrebuie instalate sau uitate sa fie bine conectate daca nici asta nu te ajuta cauta pe net pe situ genesis drivere ceva daca nici asta nu merge returneaza inapoi de unde l-ai luat si o sa iti dea altele si propune daca te duci tu acolo sa ti le testeze acolo ca sa nu mai faci drumuri si iar

| XMandrill a răspuns (pentru ALEXXXL19):

Mi-am luat banii înapoi pe el. Mi-am luat unul la juma de preț si merge fara probleme