| AnotherAnswer a întrebat:

De curand am auzit de aceste siteuri : unlockservice.me, myimeiunlock.com ce promit sa activeze itunes-ul folosind doar imei-ul...
Voi ce spuneti? ati folosit vreo una? sau stiti alte metode / service-uri cu care pot activa un iphone?
Multumesc! Va astept sugestiile!

1 răspuns:
| PappZsoltAndras a răspuns:

Eu nu as sugera sa faci asa ceva pentru ca: pot contine viruși, ip trackeri, etc. Si daca ar merge ai avea riscul de a avea icloudul blocat de către Apple. Deci eu nu as sugera sa faci asa ceva.