| mihaitza0044 a întrebat:

TPU! ajutor! am dat upgrade la iphone-ul meu 3gs la ios6 de pe itunes. totul a mers perfect! iphone-ul se deschidea, mi-a cerut limba, tara, sa ma conectez la wi fi si urmatorul pas era sa se activeze iphone-ul. Ei bine acolo a fost o problema! iphone-ul nu se activa de nici o culoare! va rog ajutat-ma si spuneti-mi daca stiti ce sa fac ca sa imi pot activa telefonul! va rog muult! DAU FUNDA! :***

Răspuns Câştigător
| Anablondyi a răspuns:

Eu nu pot sa imi instalez softu IOs 5 pe ipad! pai asta trebuia sa il am deja de o gramada de timp, dar pc-ul pur si simplu nu recunoaste tabletastraight face nu stiu ce sa mai fac.solutii aveti? Astea de la Apple sunt..aiurea rau de tot

| mihaitza0044 explică (pentru Anablondyi):

Sunt de acord cu tine!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat