| anonim_4396 a întrebat:

De curand, am auzit de site-ul chatroulette, si am vazut ca lumea se distreaza si acolo poti sa iti faci prieteni noi. Problema e ca eu am un web-cam, e tot instalat, drivere, tot, dar se vede negru la webcam. Pe skype si mess, merge web-ul foarte bine, si se vede. Si nu e problema de la lumina. Ce poate sa fie?

1 răspuns:
| Cioflica_Laurentiu_1950 a răspuns:

Da
este foarte tare da iti dau unu de Romania cu web chat skrie omgle este cel mai tare site la ora actoala big grin