| anonim_4396 a întrebat:

De curand am o problema la mouse.Atunci cand intru in joc(orice joc si DOAR IN JOCURI) cateodata se blocheaza mouseul pentru aprox 2-3 sec si apoi merge iarasi.Prima oara mi s-a intamplat la Counter Strike si apoi la WoW.
Mouseul meu este USB si marca Recom Surfer.Il am de aproximativ 1 an jumatate si este prima oara cand mi se intampla.

Răspuns Câştigător
| vily a răspuns:

Poate este pur si simplu de la internet, daca se intampla numai in jocuri online, e clar.Nu mausul e de vina.

2 răspunsuri:
| pedros831 a răspuns:

Sar putea sa fi adunat praf dedespupt si sa blocheze senzorul

| cutiepiesweetlie a răspuns:

Mie mi s-e blocheaza cand intru pe IMVU si nu mai merge dupa, nu stiu ce sa fac daca iti rezolvi problema ajuta-ma si pe mine sad