| HaMaCenTER a întrebat:

De curand am primit un nokia E71 si display-ul meu este asezat stramb adica coltul din dreapta de sus este mai sus decat trebuia... pot sa il duc la un GSM specializat? se poate pune ecranul in pozitia lui? si mai am o problema : nu se aprinde blitul cand fac poze, daca puteti sa-mi spuneti cum sa activez blitul si daca se poate face displayul telefonului aveti o funda si voturi la nevoie.tongue

Răspuns Câştigător
| nikok a răspuns:

Da! potisa il duci dar nu prea stiu cum sa iti activezi blituX

_x