| DeNy683647 a întrebat:

De curand mi-am instalat Windows 10, si acum cateva minute m-am uitat ce e de capu ' lui, adica am intrat in optiuni. Asa... am umblat la luminozitatea laptopu-lui si am dat click pe el, si imediat desktop-ul mi s-a inchis adica imaginea era neagra ( Aveam laptop-ul la incarcat ) am stat ce am stat si am scos incarcatoru' si desktop-ul a revenit, numai era negru. In concluzie daca nu l-am la incarcat desktop-ul merge, si daca il am ( lucru' necesar daca vreau sa lucrez pe el ) desktop-ul e negru si nu vad nimic. Ce sa fac? Va rog ajutati-ma cine se pricepe!

Răspuns Câştigător
| DrGeorge a răspuns:

Intra la power options.
Cred ca ai setat ca screen-ul sa intre in standby cand e in priza.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DeNy683647 explică:

Multumesc, chiar m-a ajutat.