| Savannah a întrebat:

De curand mi-am schimbat abonamentul la cosmote smile si am si net p telefon, doar ca nu stiu cum sa il activez. de fiecare data imi spune abonativa intai la pachetul de date. am primit niste configurari generale de la cosmote, dar nu se potrivesc. am un nokia 6234 cum la ab vodafone, dar nuam nici o problema cand folosesc cosmote. cum sa fac sa imi mearga netl?

2 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

La cosmote singurul net pe telefon care-l stiu este cel de la web'n walk de aici
http://www.wnw.ro/
pentru a te conecta (acum eu nu inteleg cum adica tu ti-ai schimbat abonamentul pe cosmote si ti-au dat si net?) trebuie sa trimiti un mesaj(asta este valabil pentru toate abonamentele ) uitate aici
http://www.wnw.ro/cum_conectez.html
Dupa care ve-i primi si un link prin care iti descarci cu telefonul pe telefon OperaMini, este browserul agreat de ei.
Succes!

| BlackAngel a răspuns:

Daca nu merg configuratiile suna la relatii cu clienti o sa ti le trimita prin email si le faci manualwinking asa am patit si eu tot la cosmote