| ShadowXxX a întrebat:

Am o mare si disperata problema cu un driver de placa de retea pe care nu o gasesc. Mi-am luat un Sistem Vostro 460 si nu avea nici un driver cu el le-am luat de pe site oficial dell.Toate bune pana sa instalez placa de retea, o instalez dar imi da o eroare ca nu gaseste SNMP. Pc-ul o recunosate dar nu e complet driver-ul.Placa/driver are numele Broadcom BCM57788 LOM Driver pentru Windows7 64 biti.
Ma puteti ajuta?big grin Multumesc

1 răspuns:
| florin1979 a răspuns:

Mai jos iti cere sa bagi un cod si sa descarci. este pentru windows 7 pe 64 de biti. nu stiu daca este exact ceea ce cauti, eu am incercat sa te ajut! http://driverscollection.com/? file_cid=428618765523c84fff91ba4e9fe