| fifian1984 a întrebat:

De de nu imi merg videoclipurile de pe youtube HD? imi merg cu intrerupere si de sunet si de imagine! multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Beretta a răspuns:

Ram ai destul,net bun, mai ramana placa video sau procesorul, sau ambele, daca vrei sa vezi video-urile de pe youtube in full hd poti sa le descarci, sunt o gramada de site-uri care fac asta gen http://catchvideo.net/

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o placa video slaba care nu suporta HD (720p sau 1080p). Am aceeasi problema.

| Beretta a răspuns:

Ce sistem ai?
Ce net ai?
Cel mai probabil de la una din astea 2 e probleme sau de la ambele

| fifian1984 explică (pentru Beretta):

Am net broadband viteza este buna de 30 mb sec sistemul este Asus 2 gb de ram iar placa video 1gb nu prea ma pricep happy

| fifian1984 explică (pentru Beretta):

Ok merci pentru ajutor

| Beretta a răspuns (pentru fifian1984):

Ram ai destul,net bun, mai ramana placa video sau procesorul, sau ambele, daca vrei sa vezi video-urile de pe youtube in full hd poti sa le descarci, sunt o gramada de site-uri care fac asta gen http://catchvideo.net/