| Lena1512 a întrebat:

De dimineata mi-a aratat ca nu am windows-ul activat. Ce cheie merge pentru windows 7 ultimate(Acer-32bit)? Va rog frumos ajutati-ma! :*

Răspuns Câştigător
| oo3 a răspuns:

Buna ti-a expirat licenta de la windows poti sa-l schimbi daca vrei sa mearga bine. bafta.

| Klaudiu214 a răspuns (pentru oo3):

Poti sa il activezi daca vrei sa stii cu Windows Loader nu trebuie sa faci asa un efort sa il schimbitongue

| oo3 a răspuns (pentru Klaudiu214):

Da ai drepteate dar ce nu sti tu cu un Windows Loader nu iti lucreaza Windows la paremetri normali

| Klaudiu214 a răspuns (pentru oo3):

Eu am activat Windows-ul cu Windows Loader. si imi merge foarte bine nu am probleme cu Windows-ultongue

| Lena1512 explică (pentru oo3):

Multumesc! Trebuia sa fac asta de la inceput. Am incercat cu windows loader dar l-a facut mai rau. Acum trebuie neaparat sa il schimb

8 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Daca e vorba de de key-uri de pe net, la un update ai probleme cu genuine.
Foloseste soft-ul asta pentru activare=>https://www.sites.google.com/......eedownload
Succes!

| robert35 a răspuns:

Ancearca asta 2434H-HFRM7-BHGD4-W9TTD-RJVCH

| lpavel a răspuns:

Descarca de pe net : Windows Loader for windows 7, dublu clic pe el astepti pana face restart (2-4minute), iar dupa restart vei avea windows activat! Succes! happy

| gogυ a răspuns:

Cauti pe net windows 7 ultimate remove wat