| Playboyx a întrebat:

De fiecare data cand intru pe youtube, imi apar la "recommended videos" niste clipuri cu un pusti blond cu un accent ciudat si enervant cred ca Zmenta il cheama si are o fata enervanta, cum fac sa nu-mi mai apara clipurile lui? nu de alta dar am incercat sa ma uit la niste clipuri de-a lui si n-are haz deloc si imi vine si greata.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi, nu e uşor.
Întâi află-i adresa şi programul, verifică (,) când e singur acasă. Doar atunci poţi să faci mutarea fără să fi văzut de cineva şi mai apoi arestat.

| Sxx a răspuns:

Ce ai mă tu cu Zmenta?laughing

Ești "bun" de băgat într-un clip. Că văd că îți dai cu părerea așa aiurea fără să știi despre ce e vorba.