PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

De ieri, dupa ce trimit un mail, in loc de confirmarea obisnuita, acum imi apare ca "a fost trimis, dar nu ramane in sent folder, datorat unei neobinuite activitati in inboxul meu!"
A mai patit cineva asa ceva?! Cum se poate reveni la normal?! - mentionez ca nu am facut nimic constient in acest sens!
Am nevoie sa stiu ce si cui am trimis!
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am patit si eu. Nu stiu de ce.

| dof21 a răspuns:

Daca esti pe yahoo acesta este parcursul.
Intri in mail -> options (dreapta sus)-> mail options -> general->In general a doua linie trebuie bifata (When sending messages: Save a copy of the message in the Sent folder).
Sper ca ai reusit.
Daca esti pe alt mail gen gmail, windows live, ar fi bine sa precizezi pentru a te putea ajuta.

mira
| mira a răspuns:

Cred ca este ceva mai complex cu mai multe defectiuni.