| TheHunter38 a întrebat:

De instalez un windows, pe un pc (care are muzica incorporata)fara boxe, mai trebuie sa instalez si drivere de muzica.
CA am niste drivere dar de la un alt pc mai performant, si mi-e frica sa nu fie compatibile.
Iar daca nu instalez toate driverele pe un pc, se intampla cava, nu folosesc programe care sa imi foloseasca pc-u la maxim, mai mult stau numai pe net.

4 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Instaleaza driverele de pe cd-ul originnal

| Chewbacca a răspuns:

Trebuie instalate si drivere pentru sunet. Nu instala alte drivere daca nu sunt ale lui. Legat de raspunsul doi, e bine sa instalezi driverele sa-ti functioneze ok toate componentele.

| Evil1nside a răspuns:

Normal ca nu sunt compatibile.lasa-mi un id de mess sa iti dau un program..pentru a rezolve problema cu toate driverele happy

| TheHunter38 explică (pentru Evil1nside):

Mc, dar am deja un cd original cu drivere.