| almaz a întrebat:

De la o vreme au inceput sa-mi apara linii pe Iphone-ul meu 6, apar dupa care dispar, se mai face ecranul negru, si nu-i pot face nimic, trebuie sa-l blochez si sa-l conectez din nou, si iri revine totul la normal. Zilele astea am observat ca am avut si probleme cu tastatura, de parca nu vroia sa prinda sau se tasta gresit, cu mare greu reuseam sa scriu un mesaj, parca si-a revenit deja.....de la ce oare poate fi problema? are cineva vreo idee?

5 răspunsuri:
| alina281 a răspuns:

Dul la reparat

Bula
| Bula a răspuns:

E defect de contact.
Du-l la un service sa-l repare.

| Crush247 a răspuns:

Ia legatura cu baietii de la Istyle, daca ai actele telefonului si il ai si full box ti-l repara moca, iar daca nu se poate repara iti ofera altul nou (probabil va trebuii sa mai dai 100-200 lei pentru transport )

| almaz explică (pentru Crush247):

Eu sunt din Constanta, aici la noi este un sediu Istyle, dar nu prea cunosc cine sunt ei, si etc...ce sa fac?

Mentionez ca detin de la telefon toate actele, am cutia cu full box!

| Crush247 a răspuns (pentru almaz):

Pai nu ai sediu Istyle, sediu Istyle este in Iasi, Bucuresti sau Brasov. Cauta si tu un numar de contatct si suna-i, iti explica ei tot.